Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Przeworsk

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Przeworsku

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę zaskakującym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie indywidualny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, na przykład złote serce, fioletowy owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu możemy dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca oraz jedyna w swoim rodzaju forma prezentu, która dostarczy mnóstwo radości i zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać w naszym sklepie w Przeworsku osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niespotykanym, cudownym prezentem. Niech każda okazja stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Potrzebujesz sklepu w Przeworsk, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Przeworsk

Lokalizacja
Adres
ul. Tadeusza Kościuszki 13,
Przeworsk 37-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu