Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Tarnobrzeg

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz niezwykłego upominku, który połączy wdzięk oraz niespotykaność w Tarnobrzegu? Oferujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Tarnobrzegu dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale również niebanalne. Dla małej dziewczynki możemy stworzyć bukiet z balonami w kształcie misia czy syrenki, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, oddające wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na długi czas.

Potrzebujesz sklepu w Tarnobrzegu, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Tarnobrzeg

Lokalizacja
Adres
ul. Kwiatkowskiego 8,
Tarnobrzeg 39-400
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 19:00
Wtorek: 09:00 - 19:00
Środa: 09:00 - 19:00
Czwartek: 09:00 - 19:00
Piątek: 09:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 19:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 18:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu