Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Tarnobrzeg

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Tarnobrzegu

Szukasz sklepu, która w Tarnobrzegu lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie niezapomniane dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z nami każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja obejmuje zarówno eleganckie balony w wybranej barwie, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie zbudują niespotykany klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej pracy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, odpowiednio dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Realizujemy konstrukcje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, jak również girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Tarnobrzegu i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia oczekiwań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, potencjału powierzchni wnętrza oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długo, stanowiąc jednocześnie niepowtarzalne tło do pamiątkowych zdjęć.

Postaw na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz zobacz, jak niewielki detal potrafi zmienić przestrzeń na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było pamiętane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Tarnobrzeg

Lokalizacja
Adres
ul. Kwiatkowskiego 8,
Tarnobrzeg 39-400
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 19:00
Wtorek: 09:00 - 19:00
Środa: 09:00 - 19:00
Czwartek: 09:00 - 19:00
Piątek: 09:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 19:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 18:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu