Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Banino

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Baninie

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niebanalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie niepowtarzalny. Do wyboru masz różne barwy i kształty balonów, takie jak różowe serce, fioletowy owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna i jedyna w swoim rodzaju forma niespodzianki, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Baninie osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niepowtarzalnym, zjawiskowym prezentem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Potrzebujesz sklepu w Banino, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Banino

Lokalizacja
Adres
ul. Klonowa 41/5,
Banino 80-287
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu