Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Krzepice

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Krzepicach

Chciałbyś obdarować bliską osobę niebanalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie jedyny w swoim rodzaju. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, na przykład czerwone serce, biały owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu jesteśmy w stanie dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna i niepowtarzalna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Krzepicach osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, pięknym prezentem. Niech każda okazja stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz miejsca w Krzepice, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Krzepice

Lokalizacja
Adres
Rynek Powstańców 1863 nr 1,
Krzepice 42-160
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 11:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu