Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Tychy

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz wyjątkowego upominku, który połączy efektowność i niespotykaność w Tychach? Kreujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Tychach dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale również niesztampowe. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie pieska czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich znajomych, pozostając w pamięci na długi czas.

Poszukujesz miejsca w Tychach, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Tychy

Lokalizacja
Adres
ul. Kościuszki 52,
Tychy 43-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: 10:00 - 13:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu