Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki) Tychy

Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki)

Szukasz firmy, która w Tychach lub okolicach stworzy dla Ciebie dekorację z balonów? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

Dekoracje z balonów {stają się|są) coraz popularniejszym elementem zarówno małych, jak i dużych wydarzeń. Nasza oferta to nie tylko piękne bukiety balonowe, ale również imponujące girlandy, kolumny, łuki, bramy oraz ścianki, które idealnie ozdobią otoczenie biur, budynków, sklepów czy sal bankietowych.

a) Girlandy organiczne: Starannie tworzone kompozycje z jedno- lub wielokolorowych balonów różnych rozmiarów. Najczęściej wykorzystywane jako dekoracja na ścianę lub sufit, tworzące spójną oraz efektowną całość.

b) Kolumny, słupki balonowe: Wytrzymałe, pionowe konstrukcje przypominające filary, wzmocnione od środka, by nie uginały się na wietrze. Idealne jako ozdoba wejścia lub element scenografii.

c) Łuki i bramy balonowe: Niezwykłe struktury, pod którymi można przejść, stworzone z balonów w wybranych barwach. Idealne na linię mety zawodów sportowych, otwarcie sklepu czy przyjęcie weselne.

d) Ścianki z balonów: Robiące wrażenie powierzchnie zbudowane z wielu balonów, dobrane w kolorach firmowych lub tworzące wybrany wzór. Doskonałe jako tło do sesji zdjęciowych czy wyjątkowa dekoracja na wydarzenie firmowe.

Nasze dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale także stworzone z dbałością o każdy detal. Pracujemy w Tychach i okolicach. Dzięki różnorodności propozycji oraz możliwości dostosowania do indywidualnych wymagań, każda uroczystość zyska niepowtarzalny i niezapomniany charakter. Wybierz naszą ofertę, a przekonasz się, jak balony mogą odmienić przestrzeń i dodać jej magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Tychy

Lokalizacja
Adres
ul. Kościuszki 52,
Tychy 43-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: 10:00 - 13:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu