Personalizacja balonów (napisy na balonach) Ustroń

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Ustroniu

Szukasz nanieść swój napis na balonach w Ustroń? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie umieścić dowolny napis. Może to być:
  • imię i wiek osoby na balonie (np. „Dawid, 1 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Magdy”, „Chrzest Święty Aleksandra”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat tato!”, „Kocham Cię Paulino!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zaskoczy oraz ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy również barwę oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, srebrny owal, srebrna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niepowtarzalnym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz niecodziennemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Ustroń to tylko u nas! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Ustroń

Lokalizacja
Adres
ul. Daszyńskiego 12 B,
Ustroń 43-450
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu