Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Żywiec

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz niezwykłego upominku, który połączy urodę oraz awangardowość w Żywcu? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest kreowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Żywcu dostarczały niezapomnianych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale również niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie misia czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, udekorowane innymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Potrzebujesz sklepu w Żywcu, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Żywiec

Lokalizacja
Adres
ul. Kościuszki 25,
Żywiec 34-300
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu