Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Żywiec

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Żywcu

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niebanalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie unikalny. Do wyboru masz różne barwy i kształty balonów, takie jak złote serce, zielony owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz niepowtarzalna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Żywcu osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, olśniewającym upominkiem. Niech każda okazja stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Żywiec, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Żywiec

Lokalizacja
Adres
ul. Kościuszki 25,
Żywiec 34-300
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu