Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Końskie

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Końskich

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niekonwencjonalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie jedyny w swoim rodzaju. Do wyboru masz różne kolory i kształty balonów, na przykład złote serce, fioletowy owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i jedyna w swoim rodzaju forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu oraz zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Końskich osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, zjawiskowym upominkiem. Niech każda okazja stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz miejsca w Końskie, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Końskie

Lokalizacja
Adres
ul. Gimnazjalna 13,
Końskie 26-200
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:30 - 20:00
Wtorek: 07:30 - 20:00
Środa: 07:30 - 20:00
Czwartek: 07:30 - 20:00
Piątek: 07:30 - 20:00
Sobota: 07:30 - 20:00
Niedziela: handlowa: 8:30 - 18:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu