Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Staszów

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz nietuzinkowego prezentu, który połączy magię oraz niespotykaność w Staszowie? Tworzymy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest kreowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Staszowie dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale również oryginalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie pieska czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako unikalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Poszukujesz sklepu w Staszowie, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Staszów

Lokalizacja
Adres
ul. Konstytucji 3 Maja 6a,
Staszów 28-200
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:15 - 17:00
Wtorek: 10:15 - 17:00
Środa: 10:15 - 17:00
Czwartek: 10:15 - 17:00
Piątek: 10:15 - 17:00
Sobota: 08:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu