Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie, inne… Staszów

Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie w Staszowie

Świętowanie najważniejszych momentów życia wymaga niepowtarzalnego otoczenia. Nasza usługa tworzenia dekoracji balonowych doskonale wpisuje się w ten trend, dodając blasku każdej uroczystości - od ślubu oraz wesela, przez Baby Shower, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą, aż po Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka czy romantyczne Walentynki.

Przygotowujemy dla Ciebie bukiet balonowy na indywidualne zamówienie, dokładnie dopasowany do charakteru danego święta. Możesz zdecydować, z ilu i jakich balonów będzie składała się Twoja dekoracja, określając także ich kształty i kolory. W naszym sklepiku w Staszowie także pompujemy balony helem!

Na Chrzcie zachwycą wiązanki z białych balonów ze złotymi akcentami, natomiast na rocznicę ślubu - czerwone balony w kształcie serc. Każdy balon zostanie przymocowany do ciężarka za pomocą kolorystycznie dobranej tasiemki, co zapobiega „ucieczce” balonów po ich napełnieniu helem.

Dekoracje balonowe to nie tylko efektowny dodatek do wystroju, ale także prezent, który z powodzeniem rywalizuje z tradycyjnymi bukietami kwiatów. Utrwalone na fotografiach, stanowią niezwykłą pamiątkę tych niezwykłych chwil.

Zamów u nas dekoracje balonowe pompowane helem i dodaj swojej uroczystości niezwykłego klimatu. Niech każda okazja będzie nie tylko olśniewająca, ale i niezapomniana!

Szukasz miejsca w Staszowie , gdzie napompujesz balony helem i stworzysz przepiękną wiązankę balonów na Twoją uroczystość? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Staszów

Lokalizacja
Adres
ul. Konstytucji 3 Maja 6a,
Staszów 28-200
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:15 - 17:00
Wtorek: 10:15 - 17:00
Środa: 10:15 - 17:00
Czwartek: 10:15 - 17:00
Piątek: 10:15 - 17:00
Sobota: 08:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu