Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Gołdap

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz nietuzinkowego upominku, który połączy urodę i niespotykaność w Gołdapi? Tworzymy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest kreowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Gołdapi dostarczały niezapomnianych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale również niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki możemy przygotować bukiet z balonami w kształcie pieska czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, uzupełnione innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich znajomych, pozostając we wspomnieniach na lata.

Poszukujesz miejsca w Gołdapi, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Gołdap

Lokalizacja
Adres
ul. Armii Krajowej 15,
Gołdap 19-500
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu