Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Gołdap

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Gołdapi

Szukasz firmy, która w Gołdapi lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie niepowtarzalne dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z nami każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja zawiera zarówno eleganckie balony w wybranej barwie, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem zbudują jedyny w swoim rodzaju klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, odpowiednio dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Tworzymy instalacje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Przyjmujemy zlecenia na realizację dekoracji w Gołdapi i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia oczekiwań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, wymagań powierzchni wnętrza oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długo, stanowiąc jednocześnie olśniewające tło do pamiątkowych fotografii.

Wybierz naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i przekonaj się, jak niewielki detal potrafi zmienić przestrzeń na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było zapamiętane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Gołdap

Lokalizacja
Adres
ul. Armii Krajowej 15,
Gołdap 19-500
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu