Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Gniezno

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Gnieźnie

Szukasz sklepu, która w Gnieźnie lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie niepowtarzalne dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z naszą firmą każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja zawiera zarówno eleganckie balony w wybranej kolorystyce, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem zbudują zaskakujący klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej pracy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, należycie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Przygotowujemy instalacje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Gnieźnie i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia wytycznych naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, wymagań powierzchni sali oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na lata, stanowiąc jednocześnie niepowtarzalne tło do pamiątkowych fotografii.

Postaw na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz przekonaj się, jak niewielki szczegół potrafi zmienić przestrzeń na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było pamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Gniezno

Lokalizacja
Adres
ul. Młodzieży Polskiej 3,
Gniezno 62-200
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu