Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Gniezno

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Gnieźnie

Chciałbyś obdarować bliską osobę oryginalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie niepowtarzalny. Do wyboru masz różne kolory i kształty balonów, na przykład różowe serce, zielony owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca oraz niepowtarzalna forma niespodzianki, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Gnieźnie osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, pięknym upominkiem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz sklepu w Gniezno, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Gniezno

Lokalizacja
Adres
ul. Młodzieży Polskiej 3,
Gniezno 62-200
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu