Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Grodzisk Wielkopolski

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz niezwykłego prezentu, który połączy wdzięk oraz niespotykaność w Grodzisku Wielkopolskim? Tworzymy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Grodzisku Wielkopolskim dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale także niekonwencjonalne. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, oddające wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po nadmuchaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na lata.

Poszukujesz miejsca w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Grodzisk Wielkopolski

Lokalizacja
Adres
ul. Księdza Tuszyńskiego 8,
Grodzisk Wielkopolski 62-065
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu