Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Grodzisk Wielkopolski

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Grodzisku Wielkopolskim

Szukasz firmy, która w Grodzisku Wielkopolskim lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie niezwykłe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta zawiera zarówno piękne balony w określonej barwie, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem stworzą jedyny w swoim rodzaju klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej dekoracji.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, należycie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Tworzymy konstrukcje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Grodzisku Wielkopolskim i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia potrzeb naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, potencjału powierzchni wnętrza oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie olśniewające tło do pamiątkowych fotografii.

Wybierz naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i przekonaj się, jak niewielki szczegół potrafi zmienić przestrzeń na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było pamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Grodzisk Wielkopolski

Lokalizacja
Adres
ul. Księdza Tuszyńskiego 8,
Grodzisk Wielkopolski 62-065
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu