Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Jarocin

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz niezwykłego upominku, który połączy wdzięk oraz kreatywność w Jarocinie? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest kreowany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Jarocinie dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale także niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki możemy stworzyć bukiet z balonami w kształcie pieska czy księżniczki, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, oddające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na długo.

Poszukujesz miejsca w Jarocinie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Jarocin

Lokalizacja
Adres
ul. Wrocławska 18,
Jarocin 63-200
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:30 - 13:30
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu