Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Jarocin

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Jarocinie

Chciałbyś obdarować bliską osobę oryginalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie niepowtarzalny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, takie jak czerwone serce, biały owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i niepowtarzalna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Jarocinie osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niespotykanym, cudownym upominkiem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz sklepu w Jarocin, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Jarocin

Lokalizacja
Adres
ul. Wrocławska 18,
Jarocin 63-200
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:30 - 13:30
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu