Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Kalisz

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz niezwykłego prezentu, który połączy efektowność oraz awangardowość w Kaliszu? Oferujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest tworzony według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Kaliszu dostarczały niezapomnianych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale także niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie pieska czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po nadmuchaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich znajomych, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Szukasz miejsca w Kaliszu, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Kalisz

Lokalizacja
Adres
ul. 3-go Maja 1
(wejście na zewnątrz),
Kalisz 62-800
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu