Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Kalisz

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Kaliszu

Chciałbyś obdarować bliską osobę zaskakującym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie indywidualny. Do wyboru masz różne kolory oraz kształty balonów, takie jak czerwone serce, niebieski owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz niebanalna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać od nas w Kaliszu osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, cudownym prezentem. Niech każda okazja stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz sklepu w Kalisz, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Kalisz

Lokalizacja
Adres
ul. 3-go Maja 1
(wejście na zewnątrz),
Kalisz 62-800
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu