Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Piła

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz nietuzinkowego prezentu, który połączy wdzięk i awangardowość w Pile? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest tworzony według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Pile dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale również niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie misia czy syrenki, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, uzupełnione innymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając we wspomnieniach na lata.

Potrzebujesz sklepu w Pile, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Piła

Lokalizacja
Adres
al. Powstańców Wielkopolskich 162,
Piła 64-920
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 20:00
Wtorek: 10:00 - 20:00
Środa: 10:00 - 20:00
Czwartek: 10:00 - 20:00
Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 - 17:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu