Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie, inne… Piła

Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie w Pile

Celebrowanie najważniejszych momentów życia wymaga niepowtarzalnego otoczenia. Nasza usługa tworzenia dekoracji balonowych idealnie wpisuje się w ten trend, dodając blasku każdej uroczystości - od ślubu oraz wesela, przez Baby Shower, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą, aż po Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka czy romantyczne Walentynki.

Zbudujemy dla Ciebie bukiet balonowy na indywidualne zlecenie, dokładnie dopasowany do charakteru danego wydarzenia. Możesz zdecydować, z ilu i jakich balonów będzie składała się Twoja dekoracja, określając również ich kształty i barwy. W naszym sklepiku w Pile także pompujemy balony helem!

Na ślubie zachwycą wiązanki z białych balonów ze złotymi akcentami, natomiast na Walentynki - czerwone balony w kształcie serc. Każdy balon zostanie przymocowany do ciężarka za pomocą kolorystycznie dobranej wstążeczki, co zapobiega „odfrunięciu” balonów po ich napełnieniu helem.

Dekoracje balonowe to nie tylko niebanalny dodatek do wystroju, ale także prezent, który z powodzeniem rywalizuje z tradycyjnymi bukietami kwiatów. Uwiecznione na fotografiach, stanowią niezwykłą pamiątkę tych niezapomnianych chwil.

Zamów w naszym sklepie dekoracje balonowe pompowane helem i dodaj swojej uroczystości wyjątkowego charakteru. Niech każda okazja będzie nie tylko jedyna w swoim rodzaju, ale i niezapomniana!

Szukasz miejsca w Pile , gdzie napompujesz balony helem i stworzysz przepiękną wiązankę balonów na Twoją uroczystość? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Piła

Lokalizacja
Adres
al. Powstańców Wielkopolskich 162,
Piła 64-920
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 20:00
Wtorek: 10:00 - 20:00
Środa: 10:00 - 20:00
Czwartek: 10:00 - 20:00
Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 - 17:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu