Personalizacja balonów (napisy na balonach) Poznań

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Poznaniu

Potrzebujesz nanieść swój napis na balonach w Poznań? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na realizację niezwykłego i zaskakującego prezentu. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym możemy nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i wiek solenizanta na balonie (np. „Kubuś, 2 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Oli”, „Chrzest Święty Jarka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat babciu!”, „Kocham Cię Natalio!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zaskoczy i ucieszy obdarowanego. Dobieramy także barwę i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, niebieski owal, srebrna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę oryginalnym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz olśniewającemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Poznań to tylko u nas! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Poznań (Naramowicka)

Lokalizacja
Adres
ul. Naramowicka 176E lokal 7,
Poznań 61-611
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu