Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Poznań

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz niezwykłego prezentu, który połączy piękno i awangardowość w Poznaniu? Oferujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Poznaniu dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale także niekonwencjonalne. Dla małej dziewczynki możemy przygotować bukiet z balonami w kształcie misia czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, udekorowane innymi, starannie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po nadmuchaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając w pamięci na długo.

Potrzebujesz sklepu w Poznaniu, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Poznań (Naramowicka)

Lokalizacja
Adres
ul. Naramowicka 176E lokal 7,
Poznań 61-611
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu