Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Poznań

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz niezwykłego upominku, który połączy wdzięk oraz niespotykaność w Poznaniu? Budujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Poznaniu dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale także zaskakujące. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie misia czy księżniczki, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając w pamięci na długo.

Poszukujesz miejsca w Poznaniu, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Poznań (Starowiejska)

Lokalizacja
Adres
ul. Starowiejska 5/13,
Poznań 61-664
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 16:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu