Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie, inne… Poznań

Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie w Poznaniu

Celebrowanie najważniejszych momentów życia wymaga niezapomnianego otoczenia. Nasza usługa tworzenia dekoracji balonowych doskonale wpisuje się w ten trend, dodając blasku każdej uroczystości - od ślubu i wesela, przez Baby Shower, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą, aż po Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka czy romantyczne Walentynki.

Przygotowujemy dla Ciebie bukiet balonowy na indywidualne zamówienie, dokładnie dopasowany do charakteru danego wydarzenia. Możesz zdecydować, z ilu i jakich balonów będzie składała się Twoja dekoracja, dobierając także ich kształty oraz kolory. W naszym sklepu w Poznaniu także pompujemy balony helem!

Na weselu zachwycą wiązanki z białych balonów ze złotymi akcentami, natomiast na rocznicę ślubu - czerwone balony w kształcie serc. Każdy balon może być przymocowany do ciężarka za pomocą kolorystycznie dobranej wstążeczki, co zapobiega „ucieczce” balonów po ich nadmuchaniu helem.

Dekoracje balonowe to nie tylko niepowtarzalny dodatek do wystroju, ale także prezent, który z powodzeniem rywalizuje z popularnymi bukietami kwiatów. Utrwalone na fotografiach, stanowią niezwykłą pamiątkę tych jedynych w swoim rodzaju chwil.

Zamów w naszym sklepie dekoracje balonowe pompowane helem i dodaj swojej uroczystości wyjątkowego charakteru. Niech każda okazja będzie nie tylko wyjątkowa, ale i niezapomniana!

Poszukujesz sklepu w Poznaniu , gdzie napompujesz balony helem i stworzysz przepiękną wiązankę balonów na Twoją uroczystość? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Poznań (Starowiejska)

Lokalizacja
Adres
ul. Starowiejska 5/13,
Poznań 61-664
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 16:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu