Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Swarzędz

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz nietuzinkowego prezentu, który połączy wdzięk oraz awangardowość w Swarzędzu? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest tworzony według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Swarzędzu dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale także niesztampowe. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich znajomych, pozostając we wspomnieniach na lata.

Szukasz miejsca w Swarzędzu, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Swarzędz

Lokalizacja
Adres
ul. Warszawska 1,
Swarzędz 62-020
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu