Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Swarzędz

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Swarzędzu

Szukasz sklepu, która w Swarzędzu lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie zjawiskowe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja zawiera zarówno eleganckie balony w wybranej kolorystyce, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem stworzą niepowtarzalny klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej dekoracji.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, należycie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Tworzymy konstrukcje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, jak również girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Swarzędzu i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia wytycznych naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, potencjału powierzchni sali oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długo, stanowiąc jednocześnie niebanalne tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Wybierz naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i przekonaj się, jak niewielki detal potrafi zmienić przestrzeń na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było wspominane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Swarzędz

Lokalizacja
Adres
ul. Warszawska 1,
Swarzędz 62-020
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu