Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Szczecin

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz nietuzinkowego prezentu, który połączy magię oraz niespotykaność w Szczecinie? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Szczecinie dostarczały niezapomnianych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale także oryginalne. Dla małej dziewczynki możemy przygotować bukiet z balonami w kształcie pieska czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, uzupełnione innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zadziwi i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając we wspomnieniach na lata.

Potrzebujesz sklepu w Szczecinie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Szczecin

Lokalizacja
Adres
ul. Traugutta 6,
Szczecin 71-314
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 20:00
Wtorek: 08:00 - 20:00
Środa: 08:00 - 20:00
Czwartek: 08:00 - 20:00
Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 08:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 - 17:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu