Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Szczecin

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Szczecinie

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niebanalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie niepowtarzalny. Do wyboru masz różne kolory oraz kształty balonów, na przykład różowe serce, niebieski owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca oraz niebanalna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Szczecinie osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niespotykanym, olśniewającym prezentem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz miejsca w Szczecin, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Szczecin

Lokalizacja
Adres
ul. Traugutta 6,
Szczecin 71-314
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 20:00
Wtorek: 08:00 - 20:00
Środa: 08:00 - 20:00
Czwartek: 08:00 - 20:00
Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 08:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 - 17:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu