Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Dobrzykowice

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz wyjątkowego upominku, który połączy efektowność oraz niespotykaność w Dobrzykowicach? Oferujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest realizowany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Dobrzykowicach dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale także niebanalne. Dla małej dziewczynki możemy przygotować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, udekorowane innymi, starannie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich bliskich, pozostając w pamięci na długo.

Poszukujesz miejsca w Dobrzykowicach, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Dobrzykowice

Lokalizacja
Adres
ul. Stawowa 17D/U1,
Dobrzykowice 55-002
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu