Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Dobrzykowice

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Dobrzykowicach

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę nietuzinkowym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie unikalny. Do wyboru masz różne barwy i kształty balonów, na przykład różowe serce, zielony owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz jedyna w swoim rodzaju forma prezentu, która dostarczy mnóstwo radości i zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Dobrzykowicach osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, zjawiskowym prezentem. Niech każda okazja stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Dobrzykowice, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Dobrzykowice

Lokalizacja
Adres
ul. Stawowa 17D/U1,
Dobrzykowice 55-002
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu