Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki) Dobrzykowice

Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki)

Szukasz firmy, która w Dobrzykowicach lub okolicach stworzy dla Ciebie dekorację z balonów? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

Dekoracje z balonów {stają się|są) coraz popularniejszym elementem zarówno małych, jak i dużych wydarzeń. Nasza oferta to nie tylko klasyczne bukiety balonowe, ale także imponujące girlandy, kolumny, łuki, bramy oraz ścianki, które doskonale ozdobią przestrzeń biur, budynków, sklepów czy sal bankietowych.

a) Girlandy organiczne: Ręcznie tworzone kompozycje z jedno- lub wielokolorowych balonów różnych rozmiarów. Idealne jako dekoracja na ścianę lub sufit, tworzące spójną oraz efektowną całość.

b) Kolumny, słupki balonowe: Wytrzymałe, pionowe konstrukcje przypominające filary, wzmocnione od środka, by nie kołysały się pod wpływem wiatru. Sprawdzą się także jako ozdoba wejścia lub element scenografii.

c) Łuki oraz bramy balonowe: Zjawiskowe konstrukcje, pod którymi można przejść, zbudowane z balonów w wybranych kolorach. Idealne na linię mety zawodów sportowych, otwarcie sklepu czy przyjęcie weselne.

d) Ścianki z balonów: Robiące wrażenie powierzchnie stworzone z wielu balonów, dobrane w kolorach firmowych lub tworzące wskazany wzór. Doskonałe jako tło do fotografii czy olśniewająca dekoracja na event firmowy.

Nasze dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale także wykonane z dbałością o każdy detal. Pracujemy w Dobrzykowicach i okolicach. Dzięki różnorodności propozycji i możliwości dostosowania do indywidualnych wytycznych, każda uroczystość zyska zjawiskowy i zjawiskowy charakter. Wybierz naszą ofertę, a zobaczysz, jak balony mogą odmienić przestrzeń i dodać jej magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Dobrzykowice

Lokalizacja
Adres
ul. Stawowa 17D/U1,
Dobrzykowice 55-002
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu