Personalizacja balonów (napisy na balonach) Jelenia Góra

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Jeleniej Górze

Potrzebujesz umieścić swój napis na balonach w Jelenia Góra? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie niezwykłego i oryginalnego prezentu. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin solenizanta na balonie (np. „Szymon, 4 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Małgosi”, „Chrzest Święty Jarka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję awansu!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat tato!”, „Kocham Cię Gosiu!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zaskoczy i ucieszy obdarowanego. Dobieramy również barwy i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, biały owal, różowo-złota gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niepowtarzalnym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz niespotykanemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Jelenia Góra to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Jelenia Góra

Lokalizacja
Adres
ul. Podwale 25,
Jelenia Góra 58-500
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 21:00
Wtorek: 10:00 - 21:00
Środa: 10:00 - 21:00
Czwartek: 10:00 - 21:00
Piątek: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 20:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu