Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Jelenia Góra

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz nietuzinkowego prezentu, który połączy piękno i awangardowość w Jeleniej Górze? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest realizowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Jeleniej Górze dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także niebanalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie pieska czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, oddające wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po nadmuchaniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich znajomych, pozostając w pamięci na długi czas.

Potrzebujesz sklepu w Jeleniej Górze, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Jelenia Góra

Lokalizacja
Adres
ul. Podwale 25,
Jelenia Góra 58-500
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 21:00
Wtorek: 10:00 - 21:00
Środa: 10:00 - 21:00
Czwartek: 10:00 - 21:00
Piątek: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 20:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu