Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Jelenia Góra

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Jeleniej Górze

Szukasz firmy, która w Jeleniej Górze lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie niezwykłe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z nami każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja obejmuje zarówno piękne balony w określonej kolorystyce, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem stworzą zaskakujący klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej pracy.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, odpowiednio dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Przygotowujemy konstrukcje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Jeleniej Górze i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia wymagań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, ograniczeń powierzchni przestrzeni oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie jedyne w swoim rodzaju tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Wybierz naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz przekonaj się, jak niewielki szczegół potrafi zmienić przestrzeń na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było zapamiętane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Jelenia Góra

Lokalizacja
Adres
ul. Podwale 25,
Jelenia Góra 58-500
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 21:00
Wtorek: 10:00 - 21:00
Środa: 10:00 - 21:00
Czwartek: 10:00 - 21:00
Piątek: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 20:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu