Personalizacja balonów (napisy na balonach) Siechnice

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Siechnicach

Poszukujesz nanieść swój napis na balonach w Siechnice? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na realizację nietuzinkowego oraz zaskakującego prezentu. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię solenizanta na balonie (np. „Piotruś, 6 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Ali”, „Chrzest Święty Darka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat tato!”, „Kocham Cię Weroniko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zaskoczy oraz ucieszy obdarowanego. Dobieramy również kolor i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, biały owal, różowo-złota gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę oryginalnym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz olśniewającemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Siechnice to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Siechnice

Lokalizacja
Adres
ul. Opolska 30,
Siechnice 55-011
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu