Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Siechnice

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Siechnicach

Chciałbyś obdarować bliską osobę oryginalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie unikalny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, na przykład złote serce, niebieski owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu możemy dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz niebanalna forma upominku, która dostarczy mnóstwo uśmiechu oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Siechnicach osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niespotykanym, olśniewającym upominkiem. Niech ta chwila stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Siechnice, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Siechnice

Lokalizacja
Adres
ul. Opolska 30,
Siechnice 55-011
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu