Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Siechnice

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz niezwykłego prezentu, który połączy piękno oraz niespotykaność w Siechnicach? Oferujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Siechnicach dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale również niespotykane. Dla małej dziewczynki możemy stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy syrenki, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na długo.

Szukasz miejsca w Siechnicach, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Siechnice

Lokalizacja
Adres
ul. Opolska 30,
Siechnice 55-011
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu