Personalizacja balonów (napisy na balonach) Wrocław

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Wrocławiu

Pragniesz umieścić swój napis na balonach w Wrocław? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na stworzenie nietuzinkowego i zaskakującego prezentu. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię osoby na balonie (np. „Kubuś, 2 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Oli”, „Chrzest Święty Damiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję awansu!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat dziadku!”, „Kocham Cię Agnieszko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi oraz rozweseli obdarowanego. Dobieramy także kolor i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Różowe serce, biały owal, srebrna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę zaskakującym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i kreatywnemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Wrocław to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Wrocław (Ferio)

Lokalizacja
Adres
ul. Świeradowska 51/57,
Wrocław 50-559
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 21:00
Wtorek: 10:00 - 21:00
Środa: 10:00 - 21:00
Czwartek: 10:00 - 21:00
Piątek: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu