Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Wrocław

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz wyjątkowego prezentu, który połączy magię i awangardowość w Wrocławiu? Tworzymy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest realizowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Wrocławiu dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale również niespotykane. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie pieska czy syrenki, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Szukasz miejsca w Wrocławiu, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Wrocław (Ferio)

Lokalizacja
Adres
ul. Świeradowska 51/57,
Wrocław 50-559
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 21:00
Wtorek: 10:00 - 21:00
Środa: 10:00 - 21:00
Czwartek: 10:00 - 21:00
Piątek: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu