Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie, inne… Wrocław

Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie w Wrocławiu

Celebrowanie kluczowych momentów życia wymaga nietuzinkowego otoczenia. Nasza usługa tworzenia dekoracji balonowych doskonale wpisuje się w ten trend, dodając blasku każdej uroczystości - od ślubu i wesela, przez Baby Shower, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą, aż po Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka czy romantyczne Walentynki.

Stworzymy dla Ciebie bukiet balonowy na indywidualne zamówienie, dokładnie dopasowany do charakteru danego święta. Możesz zdecydować, z ilu oraz jakich balonów będzie składała się Twoja dekoracja, dobierając także ich kształty i barwy. W naszym sklepu w Wrocławiu także pompujemy balony helem!

Na Pierwszej Komunii zachwycą wiązanki z białych balonów ze złotymi akcentami, natomiast na Walentynki - czerwone balony w kształcie serc. Każdy balon zostanie przymocowany do ciężarka za pomocą kolorystycznie dobranej tasiemki, co zapobiega „odfrunięciu” balonów po ich napełnieniu helem.

Dekoracje balonowe to nie tylko efektowny dodatek do wystroju, ale także upominek, który z powodzeniem rywalizuje z powszechnymi bukietami kwiatów. Uwiecznione na fotografiach, stanowią niezwykłą pamiątkę tych jedynych w swoim rodzaju chwil.

Zamów u nas dekoracje balonowe pompowane helem i dodaj swojej uroczystości niezwykłego klimatu. Niech każda okazja będzie nie tylko olśniewająca, ale także niezapomniana!

Poszukujesz sklepu w Wrocławiu , gdzie napompujesz balony helem i stworzysz przepiękną wiązankę balonów na Twoją uroczystość? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Wrocław (Ferio)

Lokalizacja
Adres
ul. Świeradowska 51/57,
Wrocław 50-559
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 21:00
Wtorek: 10:00 - 21:00
Środa: 10:00 - 21:00
Czwartek: 10:00 - 21:00
Piątek: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu