Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Grudziądz

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz wyjątkowego upominku, który połączy wdzięk i kreatywność w Grudziądzu? Oferujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest tworzony według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Grudziądzu dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale również niebanalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie pieska czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, oddające wiek solenizanta, uzupełnione innymi, starannie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich znajomych, pozostając we wspomnieniach na lata.

Szukasz miejsca w Grudziądzu, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Grudziądz

Lokalizacja
Adres
plac Niepodległości 8,
Grudziądz 86-300
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu