Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie, inne… Grudziądz

Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie w Grudziądzu

Świętowanie najważniejszych momentów życia wymaga niezapomnianego otoczenia. Nasza usługa tworzenia dekoracji balonowych doskonale wpisuje się w ten trend, dodając blasku każdej uroczystości - od ślubu oraz wesela, przez Baby Shower, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą, aż po Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka czy romantyczne Walentynki.

Przygotowujemy dla Ciebie bukiet balonowy na indywidualne zlecenie, dokładnie dopasowany do charakteru danego święta. Możesz zdecydować, z ilu i jakich balonów będzie składała się Twoja dekoracja, określając także ich kształty i barwy. W naszym sklepiku w Grudziądzu także pompujemy balony helem!

Na weselu zachwycą wiązanki z białych balonów ze złotymi akcentami, natomiast na rocznicę ślubu - czerwone balony w kształcie serc. Każdy balon może być przymocowany do ciężarka za pomocą kolorystycznie dobranej wstążeczki, co zapobiega „ucieczce” balonów po ich napełnieniu helem.

Dekoracje balonowe to nie tylko niepowtarzalny dodatek do wystroju, ale także prezent, który z powodzeniem rywalizuje z powszechnymi bukietami kwiatów. Uwiecznione na fotografiach, stanowią niezwykłą pamiątkę tych niepowtarzalnych chwil.

Zamów w naszym sklepie dekoracje balonowe pompowane helem i dodaj swojej uroczystości wyjątkowego charakteru. Niech każda okazja będzie nie tylko olśniewająca, ale i niezapomniana!

Szukasz miejsca w Grudziądzu , gdzie napompujesz balony helem i stworzysz przepiękną wiązankę balonów na Twoją uroczystość? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Grudziądz

Lokalizacja
Adres
plac Niepodległości 8,
Grudziądz 86-300
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu