Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Grudziądz

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Grudziądzu

Szukasz sklepu, która w Grudziądzu lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie piękne dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja obejmuje zarówno eleganckie balony w wybranej barwie, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie zbudują niepowtarzalny klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, odpowiednio dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Przygotowujemy konstrukcje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Grudziądzu i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia potrzeb naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, wymagań powierzchni sali oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długo, stanowiąc jednocześnie niebanalne tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Postaw na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i przekonaj się, jak niewielki detal potrafi zmienić otoczenie na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było wspominane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Grudziądz

Lokalizacja
Adres
plac Niepodległości 8,
Grudziądz 86-300
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu