Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Inowrocław

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz nietuzinkowego upominku, który połączy urodę oraz kreatywność w Inowrocławiu? Oferujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest kreowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Inowrocławiu dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale również niespotykane. Dla małej dziewczynki możemy przygotować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, udekorowane innymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zaskoczy i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając w pamięci na lata.

Poszukujesz miejsca w Inowrocławiu, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Inowrocław

Lokalizacja
Adres
aleja Niepodległości 18G,
Inowrocław 88-100
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12:00 - 16:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu