Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Inowrocław

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Inowrocławiu

Szukasz firmy, która w Inowrocławiu lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie niezapomniane dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta obejmuje zarówno eleganckie balony w określonej kolorystyce, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem stworzą zaskakujący klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej dekoracji.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, należycie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Montujemy konstrukcje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Przyjmujemy zlecenia na realizację dekoracji w Inowrocławiu i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia wymagań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, potencjału powierzchni sali oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na lata, stanowiąc jednocześnie niepowtarzalne tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Zdecyduj się na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz przekonaj się, jak niewielki detal potrafi zmienić otoczenie na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było pamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Inowrocław

Lokalizacja
Adres
aleja Niepodległości 18G,
Inowrocław 88-100
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12:00 - 16:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu